W ramach bonusu powitalnego od bukmachera BetClic do zdobycia jest nawet 500 PLN w formie cashbacku. Poznaj aktywny kod bonusowy!

Aktywny kod na bonus w Betclic.pl! Wpisujesz i odbierasz 500!
Aktywny kod na bonus w Betclic.pl! Wpisujesz i odbierasz 500!

Betclic bonus na start

Wbrew temu, co pisały niektóre portale, Betclic bonus powitalny 2019 nie jest premią za pierwszy depozyt. Jest to cashback, czyli zwrot w przypadku przegranego kuponu!

Każdy nowy gracz legalnego bukmachera Betclic może zgarnąć do 500 PLN zwrotu od chybionych typów w pierwszym zakładzie bukmacherskim. Nie trzeba się specjalnie znać na obstawianiu, by skorzystać z tej oferty!

Jaki kod bonusowy w Betclic Polska?

Jak dokładnie działa kod na bonus w Betclic.pl? Podczas rejestracji podajemy w odpowiedniej rubryce hasło „KOD500„, a następnie przy pierwszej wpłacie mamy możliwość otrzymania zwrotu, gdy w kuponie numer jeden coś pójdzie nie po naszej myśli.

Bonus powitalny BetClic jest w 100% legalny. Firma posiada wszystkie niezbędne zgody Ministerstwa Finansów, dzięki czemu oferuje w naszym kraju usługi będące zgodne z prawem!

Legalne zakłady BetClic to międzynarodowa firma o europejskim zasięgu. Jeżeli szukasz marki, która nie jest „świeżakiem” w branży, trafiłeś naprawdę dobrze!

Bonus powitalny BetClic 2019:

  1. Wchodzisz na BetClic.pl
  2. Rejestrujesz konto (aktualny kod promocyjny: KOD500)
  3. Stawiasz pierwszy kupon
  4. W razie porażki, dostajesz zwrot do 500 PLN!

Nie martw się o swój czas – proces rejestracji trwa naprawdę szybko. Co bardzo ważne, weryfikację danych można załatwić później!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKod promocyjny na bonus bez depozytu STS
Następny artykułBetfan bonus na start. Premia powitalna 3000 PLN + 100 ekstra!
Jak grać, to tylko na całego! Lubię ryzykować - czasem nie działa to dobrze, ale nie mogę też narzekać! Moje ulubione dyscypliny sportowe to piłka nożna, tenis i koszykówka!