20.000 PLN za prawidłowe obstawianie Ligi Mistrzów? W Fortunie dokładnie tyle można zyskać, a to wszystko za postawienie jednego kuponu za 5 złotych!

20.000 PLN na Ligę Mistrzów w Fortunie!
20.000 PLN na Ligę Mistrzów w Fortunie!

Fortuna ekspert – konkurs na Ligę Mistrzów

W ramach promocji przygotowanej przez Fortunę do zdobycia jest premia gotówkowa w wysokości 20.000 PLN. Gracz otrzymuje pieniądze, a nie bonus, dzięki czemu od razu może wykorzystać pełną kwotę i to na cokolwiek tylko chce!

Fortuna wymaga od EKSPERTA, by zagrał kupon za 5 złotych lub więcej z 10 meczami z 1. kolejki Ligi Mistrzów. Prawidłowe wytypowanie meczów pozwala na zgarnięcie wspomnianych już 20.000 PLN.

Betfan bonus powitalny
Betfan bonus powitalny

Bonusy bukmacherskie Liga Mistrzów. Premia od Fortuny

Jeżeli zwycięzców w promocji będzie więcej, nagroda podzielona zostanie na równe części. 20.000 PLN podzielone na 4 uczestników to 5000 PLN na jedno konto!

Oferta jest dostępna tylko i wyłącznie do 17 września do godziny 17.55. Do tego czasu trzeba postawić zakład kwalifikacyjny. Warto mieć na uwadze, że mecze można grać tylko i wyłącznie „1X2”, a więc nie liczą się typy na overy, handicapy i tym podobne.

A jeżeli nie ma się konta w Fortunie, da się je założyć w kilka chwil – za darmo i bez weryfikacji danych! Wszytko to na stronie eFortuna.pl – bukmacher posiada licencję i na start daje nawet 1000 złotych!

Uwaga! Tylko nowi gracze mogą wykorzystać przygotowany przez bukmachera Fortuna kod promocyjny. Brzmi on „BETONLINE” i jest na ten moment aktywny!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEtoto – legalny polski bukmacher
Następny artykułCo daje Noblebet nowym graczom?
Jak grać, to tylko na całego! Lubię ryzykować - czasem nie działa to dobrze, ale nie mogę też narzekać! Moje ulubione dyscypliny sportowe to piłka nożna, tenis i koszykówka!