Jedno zwycięstwo dzieli Polaków od Euro 2020, natomiast nowych graczy STS jedna rejestracja dzieli od specjalnego bonusu, który daje nawet 1429 PLN na obstawianie!

1429 PLN od STS na mecz Polska vs Macedonia Północna. Bonus powitalny na specjalnych warunkach!
1429 PLN od STS na mecz Polska vs Macedonia Północna. Bonus powitalny na specjalnych warunkach!

STS bonus z kodem promocyjnym. Ile do zdobycia?

Jak działa specjalna promocja dostępna tylko dla nowo zarejestrowanych? Tylko teraz w STS każdy ma szansę odebrać 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym BETONLINE, a to dopiero początek wyjątkowych prezentów!

Oferta przeznaczona jest dla osób, które rejestracji dokonają do końca 13 października. Nie można otrzymać bonusu na stare konto – w takim przypadku dostępny jest bezpieczny zakład 10 PLN na niedzielny mecz Polaków.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Nowy bonus powitalny w STS. Kasa na mecz Polaków!

Nowy bonus powitalny STS to nawet 1200 PLN przy pierwszej wpłacie. Gracz dokonuje przelewu po założeniu konta, a jego wpłata powiększona zostaje o 100% i to nawet do kwoty grubo przekraczającej tysiąc złotych!

A na tym jeszcze nie koniec! Jako oficjalny sponsor reprezentacji Polski, bukmacher STS na mecz Biało-Czerwonych z Macedonią Północną przygotował Zakład Bez Ryzyka o wartości 200 PLN!

Przeliczając wszystkie bonusy dostępne obecnie w STS, łatwo dojść do wniosku, że do zgarnięcia jest grubo ponad 1400 złotych, a dokładnie to aż 1429 PLN!

🤑 Jak odbiera się bonus w STS? 🤑
⬇️⬇️⬇️

  1. Rejestracja na STS.pl z kodem promocyjnym BETONLINE
  2. Pierwszy bonus – 29 PLN bez depozytu
  3. Drugi bonus – Nawet 1200 PLN przy dokonaniu pierwszego przelewu na konto typerskie
  4. Trzeci bonus – kasa ekstra, czyli zakład bez ryzyka 200 PLN na mecz Polska – Macedonia Północna!

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakłady bukmacherskie na tenis – czy warto je obstawiać?
Następny artykułObstawianie meczów – to naprawdę proste!
Jak grać, to tylko na całego! Lubię ryzykować - czasem nie działa to dobrze, ale nie mogę też narzekać! Moje ulubione dyscypliny sportowe to piłka nożna, tenis i koszykówka!